Başarılar

  • 29 Ekim yüzme yarışlarında Elif Mutlu 2 bronz, 2 gümüş madalya kazanmıştır. /Ekim 2018
  • 02.06.2018 tarihinde düzenlenen il eskrim şampiyonası süper minikler kategorisinde Ferda ADALI 1.olmuştur. 
  • Bursa Okul Sporları Basketbol şampiyonasında öğrencilerimiz 2.olmuşlardır. 
  • Yönder Yıldız basketbol takımı Nilüfer şenliklerinde 3. kez şampiyonluğu elde etmişlerdir.
  • Nilüfer Şenlikleri yüzme yarışmalarında küçükler kız takımımız bayrak yarışında 3.olarak madalyalarını almışlardır. Ayrıca tüm okullar puanlamasında kız takımı olarak 3.olup kupa almaya hak kazanmışlardır. 
  • Nilüfer belediyesi tarafından düzenlenen spor şenlikleri dart turnuvasında, öğrencilerimiz genç kızlar kategorisinde 1.olmuşlardır. (Mayıs 2018)
  • Nilüfer Spor Şenliklerinde Yıldız Erkekler Futbol takımımız 1.olmuştur. (Mayıs 2018)
  • Nilüfer Spor Şenlikleri Tenis turnuvasında; (Mayıs 2018)
    Alisa Gençmen 2. 
    Umut Şahin 2.
    Takım Halinde de kızlar takımı 2. olmuşlardır.
  • Özel sokak basketbolu turnuvasında 11-12 yaş grubunda öğrencimiz Hüseyin Ege Aydın şampiyon olmuştur. (Mayıs 2018)
  • Küçükler kız badminton takımımız Nilüfer Spor Şenliklerinde 1.olmuştur. (Mayıs 2018)
  • Nilüfer Spor Şenlikleri eskrim flore dalında Ferda adalı 2. oldu. (Mayıs 2018)
  • Uluslararası Nilüfer Şenliklerinde 2 takım olarak yarıştığımız minikler takımımız 1.lik ve 3.lük elde etmişlerdir. Genç kızlar kategorisinde ise 2.lik elde ederek 3 kupayla yarışmayı tamamlamışlardır. (Mayıs 2018)
  •  
  • Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakalarında Ceren Akçay 100 metre kelebek yüzmede Türkiye şampiyonu olmuştur. (Mayıs 2018)
     
  •  Nilüfer Spor Şenlikleri Eskrim kılıç dalında Arda Şenoğlu 6.olmuştur. (Mayıs 2018)
  • Nilüfer spor şenliklerinde okulumuz petank takımı genç erkeklerde 3. olmuştur. (Mayıs 2018)
  • ANALİG Çanakkale yarı finallerinde Ceren Akçay 100 mt kelebekte birinci, 4x100 metre karışık bayrakta birinci, 200 metre sırtüstünde ikinci, 50 metre kelebekte üçüncü oldu.11-13 Mayıs Karabük Türkiye şampiyonası finallerine katılmaya hak kazanmıştır.   Nisan/2018
  • Çanakkale'de yapılan tenis turnuvasında Umut Şahin 2.olmuştur.
  • Nilüfer belediyesi tarafından düzenlenen cimnastik spor yarışında öğrencilerimizin başarıları;
    • Nil Naz BANAZ bireysel kızlarda üçüncü
    • Candaş Rüzgar SERT bireysel erkeklerde üçüncü
    • Takım olarak Yönder Okulları ikinci olmuştur.
  •    Çanakkale'de yapılan tenis turnuvasında Umut Şahin 2.olmuştur. Nisan/2018
  •  
  •   17. NİLÜFER SPOR ŞENLİKLERİ ORYANTİRİNG YARIŞLARINDA Öğrencilerimiz Minik Erkekler 2.lik, Minik Kızlar 2.lik, Küçük Erkekler 4.lük, Küçük Kızlar 2.lik , Yıldız Kızlar 2.lik , Yıldız Erkek A 1.lik , Yıldız Erkek B 2.lik , kupalarını okulumuza kazandırdılar. Aynı yarışlarda ferdi sıralamalarda Genç Kızlar da Zeynep Zehra Keles 2. , Yıldız erkeklerde Kerem Özcan 1. , Batuhan Hamzaoğlu 2. , Ertuğrul Laçin 4. Yıldız kızlarda Deniz Aydın 3. , Minik kızlarda Zeynep Vatan 4. oldular. Öğrencilerimizi kutluyor , başarılarının devamını diliyoruz. Nisan/2018
  • Anadolu Yıldızlar Ligi yüzme yarışmalarında Ceren Akçay üç kez birincilik, bir kez ikincilik ödülü almıştır.

    Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu, Bilecik Valiliği,Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bilecik Belediyesi iş birliği ile, Türkiye geneli resmî/özel tüm 9-14 yaşları arasındaki öğrencilere yönelik düzenlenen Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında; okulumuzu öğrencilerimizden Zeynep Vatan, Kerem Türe, Güneş Sert ve Derin Pamir Müldürgül başarıyla temsil etmiş, yine öğrencilerimizden Derin Pamir Müldürgül Q-Bitz oyununda Bursa İkinciliği elde ederek madalya almaya hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

    Bolu’da yapılan Artistik Cimnastik Okullararası Grup Müsabakalarında Minikler Kız takımımız yarışmayı tamamlamıştır. Takım olarak elenen öğrencilerimiz arasından Nil Naz Banaz, topladığı bireysel puanıyla 6-8 Nisan Mersin’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazanmıştır. 

    Bursa Oryantiring il yarışlarında 16 yaş kızlarda Zeynep Zehra Keles 3.  14 yaş erkeklerde Kerem Özcan 2. ve erkek Open kategorisinde Batuhan Hamzaoğlu 1. , Arda Şen 3. oldu.

    Türkiye Yüzme Federasyonu Baraj Müsabakalarında ,
    Ceylin Kazancı 50-100 kurbağalama,100 bireysel karışıkta, Yosun Çinçinoğlu 50-100-400 serbestte, Çınar Şimşirli 50-100 kurbağalama, Arda Sinir 100-200 kurbağalama da madalya alarak yarışmaları tamamladılar.

    Okullar arası yapılan Cimnastik yarışmasında miniklerde, Rüzgar SERT Bursa 3.olmuştur. 
    Okullar arası yapılan Cimnastik yarışmasında, minik kız Cimnastik takımımız Bursa 3.olmuştur.

  • Öğrencimiz Onur Efe Öztop Kick Boks Türkiye 3.olmuştur. 
  • Bursa Oryantiring İl Temsilciliği tarafından farklı kategorilerde yaklaşık 200 sporcunun katılımı ile düzenlenen Oryantiring yarışmasında öğrencilerimizden Zeynep Zehra KELES 2., Batuhan HAMZAOĞLU, Deniz AYDIN ve Anıl EYİNNEN ise 3.'lük madalyası aldı
  • Uludağ Santranç Spor Kulübü 1.açık Santranç Turnuvasında B kategorisi birincisi öğrencimiz Burak Alp Mutlu olmuştur.
  •  2017-2018 Model uçak yarışmasında en estetik uçak 1'inci Ferda Adali-Doga Kasnak, 2'nci Ecenur Yılmaz-Mert Ünallı, 3'üncü Müge İçen olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 
  •  2017-2018 Model Uçak Yarışmasında 8 saniye ile (uçağın havada kalma süresi) birinci 8/B sınıfından Alperen Perim olmuştur
  • 2017-2018 29 Ekim kulüpler arası yüzme yarışlarında,
    4×50 karışık bayrak erkek takımında Bursa 3.sü oldu.
    4×50 karışık bayrak kız takımında Bursa 4.sü oldu.
    4×50 serbest bayrak kız takımında Bursa 3.sü oldu.
    4×50 serbest bayrak erkek takımında Bursa 3.sü oldu.
    50 metre serbest erkeklerde Eymen Ağanberdi 3.cü oldu.
    50 metre sırt erkeklerde Yavuz Kağan Sevgi Bursa 4.sü oldu.
  • 2016-2017 5. sınıf öğrencilerimizden IŞIL USLU bale resitalinde başarılı bir performans göstermiştir.
  • 2016-2017 Bursa Okul Sporları Federasyonunda Yıldız basketbol takımımız maçını kazanarak finale adını yazdırmıştır. 
  • 2016-2017 Bursa Okul Sporları Federasyonunda öğrencimiz Elif MUTLU yüzme 100 metre sırt üstünde 3. olmuştur.Elif Mutlu aynı zamanda kurbağalama stilde 3. olarak günü 2 madalya ile kapatmıştır. Ceylin Kazancı ise kurbağalama stilde 3.olmuştur. 
  •  2016-2017 Nilüfer Spor Şenliklerinde öğrencimiz Atalay Kılıç uzun atlamada 3. , 800 m. koşuda 2. olmuştur. 
  •     2016-2017 Nilüfer Spor Şenlikleri kapsamında yapılan basketbol turnuvasına 2 takımızda finale yükseldi. A Takımı şampiyonluk kupasını B Takımı 4. lük kupasını kazanmışlardır. 
  •     2016-2017 Minik masa tenisi takımımız 16.Uluslararası Nilüfer Spor Şenliklerinde şampiyon olmuştur. 
  •     2016-2017 16. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri,  Eskrim Flöre süper miniklerde  öğrencimiz Ferda Adalı, 1.olmuştur. 
  •     2016-  2017 Yıldızlar Okullararası yüzme yarışmalarında, öğrencimiz Ceren Akçay 200 kelebek stilde Bursa 2. ,100 kelebek stilde Bursa 4.   200 sırt stilde Bursa 4.olmustur.  
  •          2016-2017 Bursa Okullar Arası Oryantiring İl Şampiyonasında okulumuz Küçük Erkekler Oryantiring Takımı Bursa 2.si, Yıldız Kızlar Oryantiring Takımı Bursa 3.sü,  Yıldız Erkekler Oryantiring Takımı Bursa 5.si olmuştur.
  •         2016-2017 Yeşilay'ın düzenlendiği Sağlıklı Nesil sağlıklı gelecek adlı hikaye yarışmasında Okulumuz öğrencilerinden Tuana KAMER Bursa il 1. olmuştur./2017 Nisan
  •        2016-2017 Türkiye Oryantiring Federasyonunun düzenlemiş olduğu Kütahya Tavşanlı 14 yas altı bölgesel yarışlarına katılan öğrencilerimiz 1. ,2. ve 3. olarak okulumuzu başarı ile temsil etmişlerdir. /Nisan 2017
  •         2016-2017  Bursa il temsilcisi tarafından İnegöl' de düzenlenen Oryantiring yarışmalarında / 14 yaş altı  bölgesel yarışlar kategorisinde 1. olmuştur / Mart 2017
  •         2016-2017 Bursa okullar arası yapılan Jimnastik yarışlarında / Minikler grubunda / Türkiye seçmelerine katılma hakkı kazanmıştır./ Şubat 2017
  •          2016-2017 Bursa okullar arasında yapılan Kick boks turnuvasında / Küçük kızlar grubunda 3.olmuştur. / Kasım 2016
  •          2016-2017   Türkiye Satranç şampiyonasında / 9. olmuştur. /  Şubat 2017
  •          2016-2017  Bursa il temsilcisi tarafından İnegöl' de düzenlenen Oryantiring yarışmalarında /14 yaş kızlar kategorisinde Bursa 3.sü olmuştur / Şubat 2017
  •           2016-2017 Akdeniz Spor Turnuvaları / Basketbol  Başarı Madalyası almıştır./ Şubat 2017
  •           2016 -2017 Bursa Okullar  arası yapılan satranç turnuvasında/ Okulumuz yıldızlar takımı /Bursa şampiyonu olmuştur./ Şubat 2017
  • ·         2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Satranç Yarışması / Türkiye Birinciliği/ Aralık 2016
    ·         Bursa Okull
    ar arasında yapılan Kick boks yarışması / Küçük kızlar grubunda Üçüncülüğü/ Kasım 2016
    ·         Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası / Türkiye Birinciliği / Kasım 2016
    ·         4.Cumhuriyet Oryantiring Yarışması / 2 Üçüncülük / Ekim  2016
    ·         Türkiye Oryantiring Şampiyonası / Dördüncülük ve Dokuzunculuk / Haziran 2016
    ·         Bursa Badminton Şampiyonası / Yıldız Kızlar Bursa İkinciliği / Mayıs 2016
    ·         Okul Sporları Federasyonu Oryantiring Grup Yarışmaları / 1 Birincilik, 1 Üçüncülük, 1 Dördüncülük, 1 Beşincilik Ödülü / Mayıs 2016
    ·         Türkiye Satranç Şampiyonası / Türkiye Şampiyonluğu / Mayıs 2016
    ·         14. Uluslararası Bursa Nilüfer Spor Şenlikleri / Yıldız Kızlar Oryantiring /2 Birincilik, 3 İkincilik, 1 Üçüncülük / Mayıs 2016
    ·         Okul Sporları Federasyonu Oryantiring Grup Yarışmaları / 1 Birincilik, 1 Üçüncülük, 1 Dördüncülük, 1 Beşincilik Ödülü / Mayıs 2016
    ·         Türkiye Satranç Şampiyonası / Türkiye Şampiyonluğu / Mayıs 2016
    ·         Arjantin Tango Yarışması / Birincilik Madalyası / Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Bursa Nilüfer Spor Şenlikleri / Oryantiring  / Yıldız Kızlar 2 Birincilik, 3 İkincilik, 1 Üçüncülük  / Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Basketbol/ Yıldız Erkekler Birinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Minik Erkekler Birinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Minik Kızlar Üçüncülüğü /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Yıldız Erkekler İkinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Yıldız Kızlar Birinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Erkekler Birinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Kızlar A Takımı Birinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Kızlar B Takımı Dördüncülüğü /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  / Yüzme/ 2006-2007 Doğumlu Kızlar Takım Üçüncülüğü / Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Yüzme/ 2009 Doğumlu Kızlar Takım İkinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Yüzme/ 2008 Doğumlu Erkekler Takım Dördüncülüğü /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Yüzme/ Minik Kızlar 50 Metre Sırt İkinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Masa Tenisi/ Küçük Kızlar Takım Üçüncülüğü /Mayıs 2016
    ·         Türkiye Satranç Şampiyonası / 14 Yaş Kategorisi Türkiye İkinciliği / Şubat 2016
    ·         Bursa Okul Sporları Yıldız Kızlar  Yüzme Yarışması/ 50 Metre Sırt  Birinciliği, 100 Metre Sırt İkinciliği / Aralık 2015
    ·         Bursa Okul Sporları Küçük Kızlar Yüzme Yarışması/ 50 Metre Kelebek Birinciliği, 100 Metre Kelebek İkinciliği / Aralık 2015
    ·         Türkiye Oyantiring Federasyonu 1. Kademe Dilay - Cem Kerman Oryantiring Yarışması / 12 Yaş Erkekler Üçüncülük Kupası / Kasım 2015
    ·         Türk Zeka Vakfı Zeka Oyunları / Final Yarışma Hakkı / Kasım 2015
    ·         Oryantiring Bursa İl Temsilciliği Atatürk'ü Anma Yarışları / Bireysel kategoride İkincilik Ödülü / Kasım 2015
    ·         Oryantiring Bursa İl Temsilciliği Cumhuriyet Kupası Yarışları / 1 Üçüncülük, 1 Dördüncülük / Kasım 2015
    ·         Yeşil Rotary Kulübü Tenis Turnuvası / İkincilik Ödülü / Ekim 2015
    ·         Eker Park 2. Geleneksel 'I Run' Koşusu / 10 Yaş Kategorisinde İkincilik / Ekim 2015
    ·         Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Oryantiring Türkiye Şampiyonası / Türkiye Dördüncülüğü / Haziran 2015
    ·         Okullar Arası Satranç Turnuvası / Şampiyonluk Ödülü / Mayıs 2015
    ·         Altınova Belediyesi Satranç Turnuvası / 8 Yaş Kategorisinde Şampiyonluk / Mayıs 2015
    ·         Türkiye Okul Sporları Federasyonu Bölge Yarışları Satranç Turnuvası / Şampiyonluk Ödülü / Mayıs 2015
    ·         Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kulüpler Arası Yüzme Yarışları / 100 Metre Kelebek Kategorisinde Üçüncülük / Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Bursa Nilüfer Spor Şenlikleri / Oryantiring  Yıldız Kızlar 2 Birincilik, 3 İkincilik, 1 Üçüncülük / Mayıs 2016
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  / Yüzme/ 2007-2008 Doğumlu Kızlar Takım Üçüncülüğü/ Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Futbol/ Minik Erkekler Üçüncülüğü / Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Yıldız Erkekler Birinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Yıldız Kızlar Birinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Erkekler Birinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Kızlar A Takımı Birinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Kızlar B Takımı Birinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Basketbol / Küçük Kızlar A Takımı İkinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Basketbol / Küçük Kızlar B Takımı Üçüncülüğü  /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Yüzme / Yıldız Kızlar Takım İkinciliği  / Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Yüzme / Yıldız Kızlar 50 Metre Sırt Birinciliği, 100 Metre Sırt Birinciliği / Mayıs 2015
    ·         Bunimo Matematik Olimpiyatları / Şampiyonluk Ödülü / Mayıs 2015
    ·         Okullar Arası Satranç Müsabakaları / 1 Üçüncülük ve 1 Dördüncülük Ödülü / Nisan 2015
    ·         Okul Sporları Oryantiring Yarışması / 1 İkincilik ve 1 Üçüncülük / Nisan 2015
    ·         Türkiye Okulistik Deneme Sınavları / Türkiye Birinciliği / Mart 2015
    ·         Bursa Çocuk Satranç Ligi / Birincilik Ödülü / Mart 2015
    ·         Satranç İl Şampiyonası / 7 Birincilik / Mart 2015
    ·         Türkiye Dans Sporları Federasyonu Arjantin Tango Yarışması / Yıldızlar Kategorisinde Türkiye İkinciliği / Mart 2015
    ·         Türkiye Okulistik Deneme Sınavları / Türkiye Birinciliği / Şubat 2015
    ·         Modern Biatlon Türkiye Şampiyonası/ Erkekler Türkiye Takım İkinciliği / Şubat 2015
    ·         Bursa Küçükler ve Yıldızlar Satranç İl Şampiyonası / 3 Birincilik Kupası / Aralık 2014
    ·         Bursa Kulüpler Arası Yüzme İl Müsabakaları / 1 Birincilik, 2 İkincilik ve 1 Üçüncülük Madalyası / Ekim 2014
    ·         Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışması /Bursa Üçüncülüğü / Haziran 2014
    ·         13. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Erkekler Üçüncülüğü /Mayıs 2014
    ·         Türkiye Okullar Arası Satranç Birinciliği / Türkiye Üçüncülüğü / Nisan 2014