Başarılar

           

           
 
  •  2017-2018 Model uçak yarışmasında en estetik uçak 1'inci Ferda Adali-Doga Kasnak, 2'nci Ecenur Yılmaz-Mert Ünallı, 3'üncü Müge İçen olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 
  •  2017-2018 Model Uçak Yarışmasında 8 saniye ile (uçağın havada kalma süresi) birinci 8/B sınıfından Alperen Perim olmuştur
  • 2017-2018 29 Ekim kulüpler arası yüzme yarışlarında,
    4×50 karışık bayrak erkek takımında Bursa 3.sü oldu.
    4×50 karışık bayrak kız takımında Bursa 4.sü oldu.
    4×50 serbest bayrak kız takımında Bursa 3.sü oldu.
    4×50 serbest bayrak erkek takımında Bursa 3.sü oldu.
    50 metre serbest erkeklerde Eymen Ağanberdi 3.cü oldu.
    50 metre sırt erkeklerde Yavuz Kağan Sevgi Bursa 4.sü oldu.
  • 2016-2017 5. sınıf öğrencilerimizden IŞIL USLU bale resitalinde başarılı bir performans göstermiştir.
  • 2016-2017 Bursa Okul Sporları Federasyonunda Yıldız basketbol takımımız maçını kazanarak finale adını yazdırmıştır. 
  • 2016-2017 Bursa Okul Sporları Federasyonunda öğrencimiz Elif MUTLU yüzme 100 metre sırt üstünde 3. olmuştur.Elif Mutlu aynı zamanda kurbağalama stilde 3. olarak günü 2 madalya ile kapatmıştır. Ceylin Kazancı ise kurbağalama stilde 3.olmuştur. 
  •  2016-2017 Nilüfer Spor Şenliklerinde öğrencimiz Atalay Kılıç uzun atlamada 3. , 800 m. koşuda 2. olmuştur. 
  •     2016-2017 Nilüfer Spor Şenlikleri kapsamında yapılan basketbol turnuvasına 2 takımızda finale yükseldi. A Takımı şampiyonluk kupasını B Takımı 4. lük kupasını kazanmışlardır. 
  •     2016-2017 Minik masa tenisi takımımız 16.Uluslararası Nilüfer Spor Şenliklerinde şampiyon olmuştur. 
  •     2016-2017 16. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri,  Eskrim Flöre süper miniklerde  öğrencimiz Ferda Adalı, 1.olmuştur. 
  •     2016-  2017 Yıldızlar Okullararası yüzme yarışmalarında, öğrencimiz Ceren Akçay 200 kelebek stilde Bursa 2. ,100 kelebek stilde Bursa 4.   200 sırt stilde Bursa 4.olmustur.  
  •          2016-2017 Bursa Okullar Arası Oryantiring İl Şampiyonasında okulumuz Küçük Erkekler Oryantiring Takımı Bursa 2.si, Yıldız Kızlar Oryantiring Takımı Bursa 3.sü,  Yıldız Erkekler Oryantiring Takımı Bursa 5.si olmuştur.
  •         2016-2017 Yeşilay'ın düzenlendiği Sağlıklı Nesil sağlıklı gelecek adlı hikaye yarışmasında Okulumuz öğrencilerinden Tuana KAMER Bursa il 1. olmuştur./2017 Nisan
  •        2016-2017 Türkiye Oryantiring Federasyonunun düzenlemiş olduğu Kütahya Tavşanlı 14 yas altı bölgesel yarışlarına katılan öğrencilerimiz 1. ,2. ve 3. olarak okulumuzu başarı ile temsil etmişlerdir. /Nisan 2017
  •  
  •         2016-2017  Bursa il temsilcisi tarafından İnegöl' de düzenlenen Oryantiring yarışmalarında / 14 yaş altı  bölgesel yarışlar kategorisinde 1. olmuştur / Mart 2017
  •         2016-2017 Bursa okullar arası yapılan Jimnastik yarışlarında / Minikler grubunda / Türkiye seçmelerine katılma hakkı kazanmıştır./ Şubat 2017
  •          2016-2017 Bursa okullar arasında yapılan Kick boks turnuvasında / Küçük kızlar grubunda 3.olmuştur. / Kasım 2016
  •          2016-2017   Türkiye Satranç şampiyonasında / 9. olmuştur. /  Şubat 2017
  •          2016-2017  Bursa il temsilcisi tarafından İnegöl' de düzenlenen Oryantiring yarışmalarında /14 yaş kızlar kategorisinde Bursa 3.sü olmuştur / Şubat 2017
  •           2016-2017 Akdeniz Spor Turnuvaları / Basketbol  Başarı Madalyası almıştır./ Şubat 2017
  •           2016 -2017 Bursa Okullar  arası yapılan satranç turnuvasında/ Okulumuz yıldızlar takımı /Bursa şampiyonu olmuştur./ Şubat 2017
  • ·         2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Satranç Yarışması / Türkiye Birinciliği/ Aralık 2016
    ·         Bursa Okull
    ar arasında yapılan Kick boks yarışması / Küçük kızlar grubunda Üçüncülüğü/ Kasım 2016
    ·         Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası / Türkiye Birinciliği / Kasım 2016
    ·         4.Cumhuriyet Oryantiring Yarışması / 2 Üçüncülük / Ekim  2016
    ·         Türkiye Oryantiring Şampiyonası / Dördüncülük ve Dokuzunculuk / Haziran 2016
    ·         Bursa Badminton Şampiyonası / Yıldız Kızlar Bursa İkinciliği / Mayıs 2016
    ·         Okul Sporları Federasyonu Oryantiring Grup Yarışmaları / 1 Birincilik, 1 Üçüncülük, 1 Dördüncülük, 1 Beşincilik Ödülü / Mayıs 2016
    ·         Türkiye Satranç Şampiyonası / Türkiye Şampiyonluğu / Mayıs 2016
    ·         14. Uluslararası Bursa Nilüfer Spor Şenlikleri / Yıldız Kızlar Oryantiring /2 Birincilik, 3 İkincilik, 1 Üçüncülük / Mayıs 2016
    ·         Okul Sporları Federasyonu Oryantiring Grup Yarışmaları / 1 Birincilik, 1 Üçüncülük, 1 Dördüncülük, 1 Beşincilik Ödülü / Mayıs 2016
    ·         Türkiye Satranç Şampiyonası / Türkiye Şampiyonluğu / Mayıs 2016
    ·         Arjantin Tango Yarışması / Birincilik Madalyası / Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Bursa Nilüfer Spor Şenlikleri / Oryantiring  / Yıldız Kızlar 2 Birincilik, 3 İkincilik, 1 Üçüncülük  / Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Basketbol/ Yıldız Erkekler Birinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Minik Erkekler Birinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Minik Kızlar Üçüncülüğü /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Yıldız Erkekler İkinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Yıldız Kızlar Birinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Erkekler Birinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Kızlar A Takımı Birinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Kızlar B Takımı Dördüncülüğü /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  / Yüzme/ 2006-2007 Doğumlu Kızlar Takım Üçüncülüğü / Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Yüzme/ 2009 Doğumlu Kızlar Takım İkinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Yüzme/ 2008 Doğumlu Erkekler Takım Dördüncülüğü /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Yüzme/ Minik Kızlar 50 Metre Sırt İkinciliği /Mayıs 2016
    ·         15. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Masa Tenisi/ Küçük Kızlar Takım Üçüncülüğü /Mayıs 2016
    ·         Türkiye Satranç Şampiyonası / 14 Yaş Kategorisi Türkiye İkinciliği / Şubat 2016
    ·         Bursa Okul Sporları Yıldız Kızlar  Yüzme Yarışması/ 50 Metre Sırt  Birinciliği, 100 Metre Sırt İkinciliği / Aralık 2015
    ·         Bursa Okul Sporları Küçük Kızlar Yüzme Yarışması/ 50 Metre Kelebek Birinciliği, 100 Metre Kelebek İkinciliği / Aralık 2015
    ·         Türkiye Oyantiring Federasyonu 1. Kademe Dilay - Cem Kerman Oryantiring Yarışması / 12 Yaş Erkekler Üçüncülük Kupası / Kasım 2015
    ·         Türk Zeka Vakfı Zeka Oyunları / Final Yarışma Hakkı / Kasım 2015
    ·         Oryantiring Bursa İl Temsilciliği Atatürk'ü Anma Yarışları / Bireysel kategoride İkincilik Ödülü / Kasım 2015
    ·         Oryantiring Bursa İl Temsilciliği Cumhuriyet Kupası Yarışları / 1 Üçüncülük, 1 Dördüncülük / Kasım 2015
    ·         Yeşil Rotary Kulübü Tenis Turnuvası / İkincilik Ödülü / Ekim 2015
    ·         Eker Park 2. Geleneksel 'I Run' Koşusu / 10 Yaş Kategorisinde İkincilik / Ekim 2015
    ·         Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Oryantiring Türkiye Şampiyonası / Türkiye Dördüncülüğü / Haziran 2015
    ·         Okullar Arası Satranç Turnuvası / Şampiyonluk Ödülü / Mayıs 2015
    ·         Altınova Belediyesi Satranç Turnuvası / 8 Yaş Kategorisinde Şampiyonluk / Mayıs 2015
    ·         Türkiye Okul Sporları Federasyonu Bölge Yarışları Satranç Turnuvası / Şampiyonluk Ödülü / Mayıs 2015
    ·         Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kulüpler Arası Yüzme Yarışları / 100 Metre Kelebek Kategorisinde Üçüncülük / Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Bursa Nilüfer Spor Şenlikleri / Oryantiring  Yıldız Kızlar 2 Birincilik, 3 İkincilik, 1 Üçüncülük / Mayıs 2016
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  / Yüzme/ 2007-2008 Doğumlu Kızlar Takım Üçüncülüğü/ Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Futbol/ Minik Erkekler Üçüncülüğü / Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Yıldız Erkekler Birinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Yıldız Kızlar Birinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Erkekler Birinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Kızlar A Takımı Birinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Kızlar B Takımı Birinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Basketbol / Küçük Kızlar A Takımı İkinciliği /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Basketbol / Küçük Kızlar B Takımı Üçüncülüğü  /Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Yüzme / Yıldız Kızlar Takım İkinciliği  / Mayıs 2015
    ·         14. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Yüzme / Yıldız Kızlar 50 Metre Sırt Birinciliği, 100 Metre Sırt Birinciliği / Mayıs 2015
    ·         Bunimo Matematik Olimpiyatları / Şampiyonluk Ödülü / Mayıs 2015
    ·         Okullar Arası Satranç Müsabakaları / 1 Üçüncülük ve 1 Dördüncülük Ödülü / Nisan 2015
    ·         Okul Sporları Oryantiring Yarışması / 1 İkincilik ve 1 Üçüncülük / Nisan 2015
    ·         Türkiye Okulistik Deneme Sınavları / Türkiye Birinciliği / Mart 2015
    ·         Bursa Çocuk Satranç Ligi / Birincilik Ödülü / Mart 2015
    ·         Satranç İl Şampiyonası / 7 Birincilik / Mart 2015
    ·         Türkiye Dans Sporları Federasyonu Arjantin Tango Yarışması / Yıldızlar Kategorisinde Türkiye İkinciliği / Mart 2015
    ·         Türkiye Okulistik Deneme Sınavları / Türkiye Birinciliği / Şubat 2015
    ·         Modern Biatlon Türkiye Şampiyonası/ Erkekler Türkiye Takım İkinciliği / Şubat 2015
    ·         Bursa Küçükler ve Yıldızlar Satranç İl Şampiyonası / 3 Birincilik Kupası / Aralık 2014
    ·         Bursa Kulüpler Arası Yüzme İl Müsabakaları / 1 Birincilik, 2 İkincilik ve 1 Üçüncülük Madalyası / Ekim 2014
    ·         Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışması /Bursa Üçüncülüğü / Haziran 2014
    ·         13. Uluslararası Nilüfer Spor Şenlikleri  /Badminton/ Küçük Erkekler Üçüncülüğü /Mayıs 2014
    ·         Türkiye Okullar Arası Satranç Birinciliği / Türkiye Üçüncülüğü / Nisan 2014