0224 441 07 07
Formu Doldurun
Sizi arayıp bilgi verelim.
Bursa Yönder'den haberdar olmak istiyorum.
AVANTAJLI KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR
Formumuzu doldurun, sizi arayıp bilgi verelim.
Bursa Yönder'den haberdar olmak istiyorum.
EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

YÖNDER Okulları'nın eğitim anlayışı, öğrencinin ilgi, merak ve motivasyonunun yüksek tutulacağı eğitim ortamlarında öğrenme sorumluluğunu öğrencinin alacağı, deneme, araştırma ve projeye dayalı bir anlayıştır.

YÖNDER Okulları, öğrencilerin araştırma ve öğrenme sorumluluklarını yerine getirmelerini teşvik eden, onların motivasyonlarını gözeten ve farklılığını önemseyen bir eğitim modeli sunar.

30 FARKLI ETKİNLİK SEÇENEĞİYLE
ÇOCUĞUNUZ KENDİNİ KEŞFETSİN!

Eğitsel Etkinlikler, okulumuzda eğitim sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Öğrencilerimizin çok yönlü ve tüm yönlü gelişimlerini sağlayabilmek amacıyla ders etkinlikleri ve uygulamaları ile sağlanması mümkün olmayan katkıları "eğitsel etkinlikler" aracılığı ile sağlıyoruz.

Öğrencilerimiz, ilgi ve yeteneklerini, farklılıklarını, becerilerini ve kendilerini kolayca ifade etmek için çok sayıda etkinlik seçme şansına sahiptirler. Bunun için; öğrencilerimiz 4 çeyrek dönemden oluşan okul takvimimizde "her çeyrek dönemde yeni ve farklı" seçimler yapabilir.

ÇAĞIN GEREKLERİNE UYGUN
İLERİ SEVİYEDE YABANCI DİL EĞİTİMİ

Okulumuz İngilizce eğitiminde Ortak Avrupa Dil Öğretim Çerçeve Planını "Common European Framework" esas almaktadır.

Öğrencilerimizin İngilizce seviyeleri objektif bir ölçme değerlendirme sistemiyle (başarılarının uluslararası standartlarda belgelendiği Cambridge Üniversitesi tarafından düzenlenen ESOL Sınavları ve Trinity College London'ın düzenlediği Gese sınavları ile) ölçülmektedir.

Globalleşen dünyamızda İngilizcenin yanı sıra ikinci bir yabancı dil bilmenin de önemini göz önünde bulundurarak dünyada en çok konuşulan dillerinden olan Almanca eğitimi okulumuzda 4. sınıftan itibaren verilmektedir. İspanyolca öğretiminde de "Ortak Avrupa Dil Öğretim Çerçeve Planı"nı esas alınmaktadır. 8. Sınıfın sonunda öğrencilerin B1 seviyesine ulaşması hedeflenmektedir. Öğrencilerimizin İspanyolca seviyeleri Avrupa dil kriterleri çerçevesinde geliştirilen uluslararası İspanyolca sertifika sınavı olan DELE ile ölçülmektedir.

KURUCULARIMIZ
Prof. Dr.
Üstün Dökmen
O sadece öğrencilerinin
değil, Türkiye'nin hocası
Uzm. Psk.
Süleyman Hecebil
Terapist, Aile Danışmanı
ve Eğitimci